RECEPTY A RADY

Detoxikační čaj: (odjedovák)

(tato dávka čaje je určena pro dvě osoby)

V 3/4l vody vařit 7 minut (nebo i spařit je to jemnější) tyto bylinky: kávovou lžičku: tymiánu, fenyklu, majoránky, kmínu, jeden bobkový list, přecedit a pít vlažné navečer. Tato denní čisticí kůra je třítýdenní, pak stačí 1-2 hrnky týdně. Doporučuje tuto kůru 4x do roka.

Detoxikační koupel:

Do 2 litrů vody dáme
3 větvičky dlouhé 10-15 cm od smrku, břízy, dubu a vrby, hrst kopřivy, lžíci přesličky snítek kokošky pastuší tobolky. Vaříme 10 minut vše ve vodě a poté přecedíme. Vývar nalijeme do vany s teplou vodou 37-38°C. Koupejte se maximálně 20 minut, 1-2x týdně. Lidé s nemocným srdcem mohou koupel jen do lavoru a namočit nohy.

Nápoj proti osteropóze:

Nápoj proti osteropóze: 6 celých vajec (i se skořápkou) šťáva z 2 kg citrónů (vhodné s tenčí kůrou, ty se silnější 2,5kg)

Celá vejce dáme do mísy, aby byly ponořeny ve vymačkané šťávě z citrónů a dáme do lednice na 7-8 dnů.

Denně otáčíme vajíčka lžící, než se skořápka rozpustí. |Jakmile se skořápka rozpustí (vejce zůstanou jen v tenké blance) rozmixujeme je a přidáme:

1/2l tuzemáku (rum

5 lžic domácího medu

Přecedíme a nalijeme do sklenice a dáme do lednice

Užívat denně, před použitím protřepat.

1 polévkovou lžíci ráno na lačno

1 polévková lžíce navečer před spaním

„Každá nemoc jde vyléčit, ale ne každý pacient." Dr. Eva Moučková

„Já vám tady můžu dávat rady, co byste mohli dělat, abyste byli zdraví. Ale máte všichni vlastní mozek, tak je to na vás, čemu budete věřit. Uvědomte si ale jedno: vaše tělo je schránkou na to nejcennější, co máte, na vaši duši. Tak o ně pečujte, važte si sami sebe."


Lidé, kteří málo pijí a nemají dost vláknin ze zeleniny a ovoce, trpí zácpou a obezitou. V těle se jim zadržují karcinogeny a plyny, jsou více ohroženi onkologickými nemocemi.

Pro dobrou náladu si zazpívejte deset písniček denně, zpívání rozvibrovává celé tělo, které se rychleji detoxikuje, rozveseluje mysl a odpoutává myšlenky, takže se krásně zrelaxujete a odbouráte ničivý stres. Doporučuje zpívat i lidem bez hudebního vzdělání a sluchu, ale v ústraní :) 

Lichořeřišnice je skvělá na záněty (močového měchýře, horních cest dýchacích, virové choroby, tinktura pomáhá na akné, opary, ekzémy a podporuje růst vlasů

Žvýkejte pampeliškové listy kdykoli jen můžete a budete mít stále zdroj vitamínů na posílení imunity.

Kdo dělá u počítače musí mít větší pitný režim a v místnosti ideálně kytku kapradiny bere elektrosmog.

Pokud se zvedají nehty na nohou, dostáváme informaci, že ve střevech jsou plísně, které škodí našemu zdraví! Nutno upravit jídelníček.

Kdo chce mít miminko přírodní cestou, měl by přestat pít alkohol, změnit zaměstnání, kde nebude pokud možno tolik stresu.Všechna práva vyhrazena 

Žádnou část webu není dovoleno užít nebo jakýmkoliv způsobem reprodukovat bez písemného souhlasu držitele práv s výjimkou krátkých citací nebo odkazů na tyto stránky.